fbpx
A jelentkezés lezárva

A ZÉG Kft. 2006 óta működik a piacon, fő tevékenységünk az építőanyag nagy- és kiskereskedelem, az épületgépészet és a tervezés – kivitelezés.
Az Újház Centrum kiemelt partnereként rendkívül széles választékunk versenyképes áraival, valamint folyamataink állandó fejlesztésével igyekszünk a kézenfekvő választás lenni ha vonzáskörzetünkben bármilyen, építőipart érintő igény megszületik.
Telephelyünk egyik állandó feladata a gyorsan forgó készletek fizikai kezelése, ezért

Raktáros / Árukiadó
munkakörbe keressük leendő kollégáinkat

,akik a folyamatos pörgésben lévő építőipar által nyújtott biztonságban szövetségeseink lennének a fejlődésben és vásárlóink professzionális kiszolgálásában.

Főbb feladatok

→ Beérkező anyagok leszedése
→ A telephely rendezettségének-átláthatóságának folyamatos biztosítása
→ A kiszállítandó termékek komissiózása/összekészítése, autóba/autóra rakodása
→ Éves és évközi leltározási feladatok végzése
→ együttműködés a raktárvezetővel, adminisztrátorral és az értékesítőkkel

Követelmények

Ez a munka olyan embernek ideális, aki nem elégszik meg a „jó’vanazúgy” megoldásokkal, önállóan is észreveszi a feladatokat.

→ Végzettség tekintetében nincs kikötésünk (a hozzáállásod és az elvégzett munkád alapján fogunk megítélni)
→ Mivel a hozzánk érkező vásárlókkal is találkozni fogsz munkád során, fontos hogy légy kommunikatív, örülünk ha jó a kedved, jó a hangulat- kicsit minden könnyebb így.
→ Építőipari termékek mélyebb ismerete nem követelmény, de az érdeklődés igen, hogy akard megtanulni.
→ Érvényes targoncavezetői engedély

Amit kínálunk

Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos értékkel bír, hogy itt a piaci átlagnál jóval magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie, viszont hosszú távú biztos munkakört, és családias hangulatú (nem multi) cégkultúrát ajánlunk.

→ Versenyképes alapfizetés + mozgóbér
→ Próbaidő után határozatlan idejű munkaszerződés
→ Stabil lábakon-válság álló, folyamatosan fejlődő cég a bombabiztos építőiparban
→ Családias hangulatú, fiatalos csapat
→ Otthonod megszépítését dolgozói kedvezménnyel támogatjuk

Munkavégzés helye Sátoraljaújhely, Pataki u. 37, 3980

Munkaidő Teljes munkaidő

Munkába állás kezdete azonnal

Jelentkezés: Pályázatod (magyar nyelvű önéletrajz) a “Jelentkezés az állásra” gombra kattintva várjuk, a tárgy mezőben „Raktáros leszek”-ként megjelölve küldd el.

A beérkező pályázatokat hét napon belül feldolgozzuk, ill. minden jelentkezőt értesítünk.
Leveledben kérlek tüntesd fel ha megengeded nekünk hogy esetleg más pozíció lehetőségével is megkeressünk.

Címkék: , , ,