fbpx
A jelentkezés lezárva

Főbb feladatok, munkák:

– Alkatrészgyártás forgácsolási technológiával
– Önálló munkavégzés műszaki rajzok alapján
– Forgácsolás területén található gépek (hagyományos maró) kezelése
– Kisebb karbantartási feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

– Szakirányú középfokú végzettség (gépi forgácsoló, stb.)
– Mérőeszközök használata, műszaki rajz ismerete
– Legalább 3 év gyártásban szerzett tapasztalat
– Egy műszakos munkavégzés vállalása
– Csoportmunkára való képesség
– Pontosság, megbízhatóság

Amit kínálunk:

– Kis létszámú csapatban való együttműködés
– Változatos és egyedi feladatok
– Jól felszerelt, tiszta, rendezett munkakörnyezet
– Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatás
– Hazánkban több mint 100 éve fennálló vállalatunk stabilitása és biztonsága

Munkavégzés helye:

– 1151 Budapest, Fő út 63-65

– Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel a fent említett elvárásoknak, várjuk jelentkezését rövid önéletrajzának csatolásával.

Címkék: ,