fbpx
A jelentkezés lezárva

CIVIL Rendszertechnika és Távfelügyelet Korlátolt Felelősségű Társaság

Technikus / biztonságtechnikai szerelő

Cégünk az elmúlt 20 évben több ezer biztonságtechnikai rendszert tervezett és épített, és több ezer lakossági ügyfél védelmét biztosította. Ha érdekel a biztonság, ha jártas vagy a vagyonvédelmi rendszerekben, csatlakozz hozzánk!

Főbb feladatok, munkák:

Gyengeáramú rendszerek (kamera, behatolásjelző, tűzjelző) telepítésében, programozásában, beüzemelésében, javításában jártas, önállóan dolgozni tudó biztonságtechnikai szerelőt keresünk.

  • helyszíni felmérés,
  • berendezések telepítése, beüzemelése,
  • karbantartási, hibaelhárítási feladatok,

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú szakirányú végzettség (biztonságtechnikai, vagyonvédelmi, gyengeáramú szerelő),
  • 3-5 év kivitelezési, szerelői tapasztalat biztonságtechnikai területen,
  • biztonságtechnikai igazolvány megléte vagy kiváltásának folyamatban léte,
  • MS office felhasználó szintű ismerete,
  • számítástechnikai ismeretek (ip rendszerek, hálózatok stb. miatt. ezzel lehetne bővíteni).

Amit kínálunk:

Miért érdemes hozzánk csatlakozni?
Munkádat különböző képzésekkel támogatjuk, amellyel hozzájárulunk a szakmai fejlődésedhez. A munkavégzéshez autót biztosítunk, hogy munkádat eredményesen tud végezni. Minden munkatársunk fontos a számunkra, ezért csoportos Élet- és balesetbiztosítást nyújtunk neked. Legyél részese Te is az innovatív technológiával operáló, magas szakértelemmel bíró személyi gárdának, és jelentkezzen nyitott pozíciónkra, ha hosszú távú munkalehetőséget keresel egy stabil háttérrel rendelkező vállalatnál.

Szakmai önéletrajzodat, pozíció és bérigény megjelölésével várjuk a “Jelentkezés az állásra” gombra kattintva.