fbpx
A jelentkezés lezárva

Bérhőkezeléssel foglalkozó cég védőgázos kemencekezelő munkakörbe keres kollégákat az alábbiak szerint:

Feladatok

Hőkezelő üzemben végzett betanított fizikai munka

Elvárások

  • Iskolai végzettségre vonatkozó megkötés nincs, pályakezdőket is örömmel várunk.
  • Megbízhatóság, felelősségvállalás, terhelhetőség, rugalmasság, precíz, önálló munkavégzés.
  • Folyamatos munkarend vállalása
  • Felhasználói szintű PC kezelés

Előnyt jelent

  • Fémipari szakmunkás vagy középfokú műszaki (fémipar) végzettség.
  • Hőkezelő üzemi vagy autóipari környezetben szerzett tapasztalat.
  • Targonca és darukezelői bizonyítvány.
  • ISO/TS 16949 ismerete.

Amit kínálunk

  • bejelentett állás
  • versenyképes alapbér
  • műszakpótlék
  • cafeteria
  • év végi bónusz
  • a munkakörből való gyors előrelépés biztosított külső és belső képzések segítségével
  • Munkahelyi extrák
  • Zuhanyzási lehetőség