fbpx
A jelentkezés lezárva

Professzionális szerszámok kereskedelmével foglalkozó, magyar cég vagyunk.

Potenciális ügyfeleink a jármű-, fém-, fa- és az építőipar területén találhatóak.

Pécsi szerszámboltunkba egy határozott fellépésű, megnyerő és barátságos BOLTI  ELADÓ

kollégát keresünk.

Feladatok:

·         az áru átvétele, kihelyezése

·         hatékony bolti értékesítés

·         számlázó és készletkezelő program kezelése

·         árajánlatok készítése, utánkövetése

·         a vevőkkel történő telefonos/elektronikus kapcsolattartás

·         webáruház kezelése

Elvárások:

·         képesség a csapattal összehangolt -, de önálló munkára is

·         jó kommunikációs és értékesítési készség

·         igény a folyamatos szakmai fejlődésre

·         jártasság a Microsoft Office, főként az Excel használatában

Előny:

·         3-4 éves műszaki értékesítési tapasztalat

·         számlázó és készletkezelő program használatában való jártasság

·         online marketingben való jártasság

Amit kínálunk:

·         főállású, változatos, igazi kihívásokat jelentő, önálló munka

·         intenzív betanítás a gyors, de kompetens kezdés érdekében

·         folyamatos szakmai képzések a fejlődéshez

Amennyiben szívesen dolgozna velünk, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát!

allas@szerszamprofi.hu