fbpx
A jelentkezés lezárva

WIN-PRES Préstechnika Ipari Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság

Cégünk autóipari beszállító. Különböző – magas minőségi követelményeknek megfelelő – lemez alkatrészeket gyártunk, melyek közvetve Honda, Audi, BMW és Porsche autókba építenek be.

Feladatok:

Excenter és hidraulikus présgépek kiszolgálása
termék ellenőrzés az ellenőrzési utasítás szerint
késztermék csomagolás a csomagolási utasítás szerint

Elvárások:

minimum 8 általános iskolai végzettség
többműszakos munkarend vállalása
álló munka vállalása
megbízható, pontos, önálló munkavégzés
minőségügyi- és technológiai követelmények betartása

Előnyt jelent:

gyártó környezetben szerzett tapasztalat
adminisztrációs készség

Amit kínálunk:

határozatlan idejű munkaszerződés, stabil hátterű magyar cégnél
könnyű fizikai munka ( betanított munka)
hosszú távú munkalehetőség
munkába járás: helyközi bérlet térítés 86%, gépkocsival történő bejárás esetén közigazgatási területen kívül 18 Ft/km
műszakpótlék (törvény szerint)
munkaruha és védelmi eszközök biztosítása

Fényképes önéletrajzát nettó bérigény megjelölésével az info@win-pres.hu mailcímre várjuk.