Sárvári partnerünkhöz keresünk munkavállalókat, szállással, ingyenes buszjárattal több útvonalon!

A következő feladatok várnak rád:

Baromfi termékeket kell pakolni, válogatni, lemérni, habtálcába helyezni és csomagolni

A munkába állás feltétele:

8 általános iskolai végzettség

1 évnél nem régebbi tüdőszűrő vizsgálat, és negatív eredmény

orvosi alkalmassági vizsgálat (beszerzésében segítünk)

jó kézügyesség, pontos, precíz, megbízható munkavégzés

húsfeldolgozói tapasztalat előny, de nem feltétel

Munkádat ezzel háláljuk meg:

1 műszakos munkarend (5:40 – 14:40)

Bérezés: 12.000Ft/nap, plusz teljesítménypótlék, túlóra lehetőség 100%-os pótlékkal

Napi bejelentés, folyamatos és alkalomszerű munkavégzés lehetősége megbeszélés szerint

Szállás lehetőség a telephelyhez közel

Céges buszjárat Zalaegerszegről és környékéről, Sümegről, Pápáról, Celldömölkről

A fizetésedet minden héten szerdán utaljuk.

A munkába járásban segítünk, hiszen ingyenes buszjáratokat indítunk több útvonalon.

Húsipari termékeket ottani dolgozóként kedvezményes áron megvásárolhatod.

Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.

Hirdető: Viapan „Dologidő” Kft.