Újhartyáni autóalkatrészek gyártásával foglalkozó partnerünk számára keresem GÉPKEZELŐ OPERÁTOR kollégát, várom jelentkezésedet ha szimpatikusnak találod a lehetőséget!

főtengely csapágy gyártó gyártósoron történő munkavégzés
adott termék megmunkálási folyamatának nyomon követése
különböző mérőműszerekkel való mérések elvégzése

Elvárások / Requirements

általános iskolai végzettség
gépkezelőként szerzett tapasztalat
műszaki érzék és érdeklődés
mérőműszerek használatában való jártasság
magasfokú monotonitástűrés
3 műszakos munkarend vállalása
jó látás

Amit nyújtunk / Benefits

bruttó 410.000 forint belépő alapbér
kiemelkedő műszakpótlék
cafeteria: havi SZÉP kártya juttatás
belső kávékártya, ami a gyárban használható
bejárás támogatás: céges buszjárat/ saját autóra km költségtérítés
tiszta, klimatizált munkakörnyezet
munkaruha
túlóra lehetőség (de nem elvárás)
alapos betanítás és támogatás
az első hónapban nyílt nap a HR-rel, ahol visszajelzéseket adhatnak az új kollégák
ingyenes sportolási/ edzési lehetőség az újhartyáni edzőteremben

Hirdető: Randstad Hungary Kft.