Céges buszjáratok: Nagykőrös, Kecskemét, Lajosmizse, Táborfalva, Helvécia, Dabas, Inárcs, Kakucs, Budapest, Vecsés, Gyál, Ócsa, Szabadszállás, Dömsöd, Szalkszentmárton, Tass, Kunszentmiklós, Kunpeszér, Hernád, Dánszentmiklós, Pusztavacs, Mikebuda, Cegléd, Ceglédbercel, Albertirsa, Pusztavacs, Monorierdő, Pilis, Nyáregyháza, Újlengyel, Ladánybene, Tatárszentgyörgy, Örkény, Hernád

Feladatok:

fröccsöntött/lakkozott autóalkatrészek pakolása, címkézése

fröccsöntött/lakkozott autóalkatrészek ellenőrzése

legyártott termékek szerelése

egyéb kisegítő feladatok a termelésben

Elvárások:

érvényes nyugdíjas státusz

minimum 3 munkanap/hét vállalása

3 műszakos munkarend

álló munkavégzés vállalása

Ajánlat:

alapbér Br.:1900ft

műszakpótlékok

bejárási támogatás

Hogyan jelentkezhetek?

Kérjük, hogy a lenti űrlapon add meg az elérhetőségeidet, és kattints a “Küldés” gombra.

Kollégánk elérhetősége: +36 20 4179812

email: szollosi.gabor@viapangroup.com

Személyes jelentkezés kecskeméti irodánkban: a Dobó István körút 3 szám alatt.

Hirdető: Viapan „Dologidő” Kft.