fbpx
A jelentkezés lezárva

Eger Almár városrészén, a 25-ös főút mellett, júniusban nyílt éttermünkbe pultos/ felszolgáló kollégát keresünk. 50 fős éttermünket a házias ízek, családias hangulat, vendégközpontú és vendégbarát hozzáállás jellemzi, amire nagy hangsúlyt fektetünk. Ha számodra is fontosak ezek az értékek, elhivatott vagy és szívesen csatlakoznál hozzánk, várjuk jelentkezésed!
Feladatok
Napnyitás, napzárás,
Vendégek kiszolgálása, tájékoztatása,
Rendelések felvétele, italok elkészítése, felszolgálása,
Vendégtér, pult tisztántartása, rendszeres takarítása,
Kassza kezelése.
Elvárások
Alap szintű angol vagy német nyelvtudás,
Vendéglátás területén szerzett tapasztalat előny, ha nincs tapasztalatod mi szívesen betanítunk,
Vendégközpontúság, kiváló kommunikációs készség,
Felelősségteljes, önálló munkavégzés,
Megbízhatóság.
Előnyök
Hasonló területen szerzett tapasztalat.
Ha szorgalmas vagy, mosolygós, pozitív kisugárzású, vendégorientált személyiség és szeretnél velünk dolgozni, de kevés tapasztalattal rendelkezel, mi szívesen betanítunk.
B kategóriás jogosítvány előny, de nem feltétel.
Amit kínálunk
Versenyképes bérezés, akár heti kifizetéssel
Béren felüli juttatások,
Év végi bónusz,
Heti 4 nap munkanap (csütörtök, péntek, szombat, vasárnap);
Napi egyszeri meleg étkezés