fbpx
A jelentkezés lezárva

Partnercégünk korszerű CNC megmunkáló-központtal rendelkezik és kiváló minőségben készítenek egyedi és kis szériás alkatrészeket.

CNC Marós / Esztergályos munkakörben keressük az új kollégákat.

Feladatok:

Kis szériák, egyedi gyártás
is méretű daraboktól több méteres darabokig
Önálló programozás rajz alapján (NCT vezérlő ismerete előny)
Saválló acél, alumínium, réz, acél, műanyag megmunkálása
A munkakör betöltéséhez fontos:

Műszaki rajz ismerete
Önálló munkavégzés (programozás, gépbeállítás, gépkezelés)
Előnyt jelent, de nem feltétel:

Angol és/vagy német nyelvtudás előny, de nem feltétel
CAD/CAM tapasztalat előny jelent
Fontos, hogy a munkakör betöltéséhez szükséges a szakirányú végzettség.

Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség biztosított, versenyképes fizetéssel becsüli meg a cég munkavállalói munkáját.

Munkaidő 8 órás,1 műszakos munkarendben (6:00-14:00)

Munkaviszonyod bejelentett és határozatlan idejű lesz.

Munkába járásod segítjük, ha autóval járnál, akkor utiköltséget biztosítunk, ha pedig menetrendi buszjárattal járnál a bérlet 86,5% térítjük.

Fontos, hogy legyen igényed a folyamatos fejlődésre, az új technológiák elsajátítására! Munkád során fontos a megbízhatóság, pontosság, precizitás, igényesség, szorgalom.

Partnerünknél jól felszerelt műhelyek találhatóak, beleértve kis-, közép- és nagyesztergákat, sík- és palástköszörűket, marógépeket és fogazási lehetőségeket. A hegesztési szolgáltatásaik során rozsdamentes acélt és alumíniumot is megmunkálnak, biztosítva a maximális hegeszthető méreteket (2m x 4m x 10m). Egyedi gépgyártást is vállalnak saját műhelyükben gyorsan és hatékonyan készítik el a szükséges alkatrészeket. CAD/CAM szoftvereket használva dolgoznak, és teljes körű projektmenedzsmentet nyújtanak, beleértve a vezérlési megoldások tervezését és kivitelezését.

Címkék: , ,