STABILITÁS * ELŐRELÉPÉSI LEHETŐSÉG * MEGBÍZHATÓSÁG * SZÉLESKÖRŰ JUTTATÁSI CSOMAG Fontos számodra, hogy egy stabil és megbízható munkahelyed legyen? Szívesen dolgozol gyártásban vagy lelkes pályakezdő vagy, aki kíváncsi a vasúti fékgyártásra? Csatlakozz Te is az év megbízható munkaadójához SZERELŐ munkatársként 2 vagy 3 műszakba! A Knorr-Bremse Vasúti Jármű Rendszerek Hungária Kft hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékgyártás területén. Az itt gyártott fékeket közel 20 országban használják, köztük a csúcstechnológiás japán Shinkansen gyorsvasúton.

EZEK LESZNEK A FELADATAID

Területtől függően fékegységeket, levegő ellátó vagy fékvezérlő egységeket fogsz összeszerelni kézi szerszámokkal
A szerelésnél műszaki rajz lesz a segítségedre, de ne félj, megtanítunk az olvasására már az első héten
Feladataid közé fog még tartozni a minőség ellenőrzés, dokumentációk ellenőrzése, elkészítése és természetesen a kézi szerszámok állapotának ellenőrzése

AMIK SZÜKSÉGESEK A FELADATAID ELLÁTÁSÁHOZ

Motivált vagy, hosszútávra keresel munkát és érdekel a fékgyártás
Vállalsz 2 vagy 3 műszakot (5:40-13:50; 13:40-21:50; 21:40-5:50)
Nem okoz számodra gondot a bejárás a 23. kerületbe
Meg tudsz emelni akár 25 kg-ot is
A munkádat pontosan, precízen szereted elvégezni
Szereted a szabályokat és be is tudod tartani

MIÉRT VÁLASSZ MINKET?

Tiszta, modern munkakörnyezetben, jó minőségű szerszámokkal dolgozhatsz
Ha ügyesen végzed a munkád és megtanulsz több szerelési folyamatot, belátható időn belül előre léphetsz kiemelt, majd mester szerelő pozíciókba
Az alapbér mellett széleskörű juttatási csomagban részesülhetsz
Minden munkatársunk után kiterjedt élet-és balesetbiztosítást kötünk, valamint részesülnek egy egészségbiztosítási csomagban is
50%-os műszakpótlék jár 18.00 – 06.00 közötti munkavégzésnél
Kellemes munkahelyi légkör és sokszínű programlehetőség színesíti a mindennapokat
Saját konditermünk és sportegyesületünk is van, ahol örömmel várjuk új belépőinket
Új munkatársainkra az első naptól figyelünk, így a betanulást és a kezdeti időszakot orientációs programmal támogatjuk

MÉG NAGYOBB ESÉLYED VAN, HA

Hasonló területen szereztél tapasztalatot
Műszaki végzettséged is van
Rendelkezel új típusú gépkezelői engedéllyel

Hirdető: Knorr-Bremse Rail Systems Budapest