A légiközlekedés elhivatottsággal, pontosságra törekvéssel jár. Folyamatos technikai újítások, változatos feladatok, hosszú távú fejlődési lehetőség, ez a légiipar. Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő repülőgépalkatrész gyára,

GYÁRI ÖSSZESZERELŐ

munkatársakat keres.

A várható feladatok:

Új, összetett termék legyártása, megadott utasítások, műszaki rajzok alapján, több munkaállomáson. (A betanítás biztosított!)
A tényleges feladatvégzés függ a szakmai képzettségtől, és munkatapasztalattól. Egyaránt értékes tapasztalat a burkoló (padlózat burkolása, oldalfalak tapétázása), víz-, csőszerelő (megadott szerelvények beszerelése), villanyszerelő (kábelkötegek beszerelése), CNC gépkezelő (panelek méretre vágása), karosszériás (finom illesztések szerelése).
Szerelési munkák előkészítése, gyártási dokumentációk teljeskörű ellenőrzése. Alkatrészek és anyagok összeállítása, szerelése az előírásoknak megfelelően.

Jelentkezéshez szükséges feltételek:

szakiskolai végzettség (villanyszerelő, asztalos, bútorasztalos, víz-gázvezeték készülék szerelő, víz- és csőhálózat szerelő, autóvillamossági szerelő, autóelektronikai műszerész, mezőgazdasági gépszerelő és gépüzemeltető, mezőgazdasági gépész, szobafestő és mázoló, tapétázó, karosszérialakatos, esztergályos, gépi forgácsoló, hűtő és klímaberendezés-szerelő, karbantartó, burkoló, villamosgép-szerelő).
Műszakos munkavégzés vállalása.

Előny a jelentkezésnél:

Önállóság, motiváltság, precizitás
Nyitottság a fejlődésre, tanulásra.

Juttatások:

Versenyképes munkabér, fejlődési lehetőség.
Cafetéria (SZÉP kártya juttatás), és bónusz rendszer.
Kiszámítható munkaidő
A munkába járás jól kiépített buszjáratokkal biztosított.

Munkavégzés helye : Nyírbátor

Hirdető: I.K. Hofmann Personal Kft.