fbpx

Feladatok:

A beérkező termékek raklapra mozgatása, polcokra rendezése az előírások szerint
A vevői rendelések összegyűjtése a raktár polcairól vonalkód leolvasó használatával
A rendelések csomagba készítése (napi 50 db, nagyságrendileg 10-12 kg-os csomag), raklapra gyűjtése
A kiszállításra összekészített raklapok járműre rakodása
A rendelések és a beérkező termékek mozgatása kézzel és elektromos targoncával
Részvétel a fuvarok és szállítások adminisztratív teendőiben (súlyok rögzítése, szállítási címkék nyomtatása, egyéb szállítási dokumentumok elkészítése)
Raktári rend és tisztaság betartása

Elvárások:

Középfokú végzettség
Magabiztos számítógépkezelés

Targoncavezetői engedély(3324,3313)és emelőgépkezelői jogosítvány

Fizikai terhelhetőség
Odafigyelés, pontos számolás, képesség az önálló, felelősségteljes munkavégzésre
Munkatapasztalat komissiózó raktárosként, targoncavezetői rutin, PDA használatában szerzett gyakorlat
A fentiek teljesülése estén jó fizikummal rendelkező nyugdíjasok és levelezőn tanulmányaikat folytató diákok jelentkezését is várjuk!

A munkáltató ajánlata:

Kiszámítható versenyképes juttatási csomag (Alapbér, jelenléti bónusz, cafeteria)
Teljes munkaidőben 8-16:30-ig tartó munkavégzés hétköznapokon
Stabil és megbízható munkáltatói háttér
Hosszútávú munkalehetőség
Határozatlan idejű munkaszerződés
Tiszta, rendezett, igényes (nem temperált, de fedett) raktár
Dolgozói vásárlási kedvezmény
Családias hangulat

A munkavégzés helye:

Tatabánya

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.egy nemzetközi háttérrel rendelkező logisztikai szolgáltató a tatabányai ipari parkban található – jelenleg 20 főt foglalkoztató – telephelyén a raktári komissiózással foglalkozó csapatát bővíti.

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.