fbpx

Az 1991-ben alapított Kőröstej Kft.

a magyar és külföldi piacokon egyaránt sikeres,

országszerte közel 1.000 alkalmazottat foglalkoztató,

legnagyobb magyar sajtgyártó és sajtexportőr.

Kacsótai gyártóüzemünk csapatába

TMK műszerész

munkakörbe keresünk új munkatársat.

Feladatok:

A gyártás hatékony és folyamatos működésének műszaki feltételeinek biztosítása.
A gépek, eszközök folyamatos ellenőrzése és karbantartása.
Önálló hibakeresés és elhárítás, javítások elvégzése.
Terv szerinti ellenőrző és karbantartó tevékenységek végrehajtása.
Folyamatos termelés feltételeinek biztosítása.
Gépkönyvek előírás szerinti vezetése.
Műszerek, eszközök, berendezések és szerszámok műszaki állapotának folyamatos figyelése.
A munkaköréhez tartozó dokumentáció rendszeres vezetése.
Folyamatos fejlesztésben való közreműködés.

Elvárások:

villanyszerelő, lakatos vagy műszerész végzettség
legalább 2-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
kiváló problémamegoldó képesség
jó kommunikációs készség
önálló, hatékony, precíz munkavégzés

Ajánlatunk:

3 évtizedes vállalati múlt, kiszámítható jövő
Hosszú távú munkalehetőség Magyarország legnagyobb sajtgyártójánál
Határozatlan idejű munkaszerződés, stabil munkahely
Versenyképes alapbér + műszakpótlék
Béren kívüli juttatások: SZÉP kártya, dolgozói sajtcsomag, dolgozói biztosítás, iskolakezdési támogatás, telekommunikációs és banki szolgáltatásokra dolgozói kedvezmények
Ingyenes céges buszjárat vagy bejárási támogatás
Azonnali munkakezdési lehetőség!

Munkavégzés helye: 7940 Kacsóta, Kossuth Lajos utca 20. (Baranya megye)

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével és a munkavégzési hely megjelölésével a “Jelentkezem” gombra kattintva.

Hirdető: Kőröstej Kft.