fbpx

Az 1991-ben alapított Kőröstej Kft.

a magyar és külföldi piacokon egyaránt sikeres,

országszerte közel 1.000 alkalmazottat foglalkoztató,

legnagyobb magyar sajtgyártó és sajtexportőr.

Hajdúböszörményi gyáregységünk csapatába

Raktári műszakvezető

pozícióba keresünk új munkatársakat.

Feladatok:

Raktári műszakok irányítása, ellenőrzése
Raktározási feladatok szervezése, áruátvétel, kiadás, bizonylati rend betartatása, SAP informatikai rendszerbe rögzítés
A raktári munkáknak megfelelő, optimális munkaerő szervezése, munkaidő-nyilvántartás felügyelete
A raktári feladatokhoz kapcsolódó jelentések elkészítése

Elvárások:

Legalább középfokú végzettség (élelmiszeripari szakirányú képesítés előnyt jelent)
3324 vezetőüléses targoncavezető jogosítvány
Előny: csoportvezetői/műszakvezetői munkatapasztalat
Kiváló vezetői és termelésirányítási képesség
Önálló munkavégzésre való alkalmasság, megfelelő higiéniai szemlélet
Terhelhetőség, rugalmasság
Jó kommunikációs, szervező és problémamegoldó képesség
Több műszakos munkarend vállalása
Előnyt jelent SAP ismerete

Ajánlatunk:

3 évtizedes vállalati múlt, kiszámítható jövő
Értékteremtő feladatok és kihívások Magyarország legnagyobb sajtgyártójánál
Határozatlan idejű munkaszerződés, biztos, stabil, hosszútávú bejelentett munkahely
Versenyképes alapbér + műszakpótlék
Béren kívüli juttatások: SZÉP kártya, dolgozói sajtcsomag, dolgozói biztosítás, iskolakezdési támogatás, telekommunikációs és banki szolgáltatásokra dolgozói kedvezmények
Ingyenes céges buszjárat vagy bejárási támogatás Debrecen, Balmazújváros, Hajdúnánás, Hajdúhadház, Téglás felől.
Azonnali munkakezdési lehetőség!

Munkavégzés helye: 4220 Hajdúböszörmény, Külső-Hadházi u. 20.

Jelentkezés módja: Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével, a munkakör és helyszín megjelölésével a “Jelentkezem” gombra kattintva.

Hirdető: Kőröstej Kft.