fbpx

Pozíció leírása:

Körmendi partnercégünk számára GYÓGYSZERGYÁRTÓ GÉPKEZELŐ férfi munkatársakat keresünk 2, 3 és 4 műszakos munkarendben!

Feladatok:

Termelésben lévő különböző gépegységek működtetése és kiszolgálása
Szerelési feladatokban való aktív részvétel
Gyártási dokumentációs feladatok ellátása számítógépes felületen
Alap- és hatóanyagok fizikai mozgatása és beadagolása az előírt recept szerint
Előírásoknak megfelelő tisztítási feladatok ellátása és azok dokumentációja
Fejlesztési javaslatok a folyamatok fejlesztésére, illetve javítására vonatkozóan
Tisztatéri környezetben történő munkavégzés

Amit kínálunk:

Határozatlan idejű munkaszerződés, bejelentett saját állományú munkaviszony
Versenyképes alapbér, kiemelt műszakpótlék, (du 40%, éj 80), túlórapótlék
Béren kívüli juttatások: cafetéria (próbaidő után) és 13. havi bér
Extra szabadságok
Bejárási támogatás autóval (30 Ft/km) vagy tömegközlekedéssel ingázóknak (86%)
Műszakokhoz igazodó helyi céges buszjárat
Sportolási, nyaralási lehetőségek
Csoportos élet-és balesetbiztosítás
Orvosi szakrendelések díjmentes igénybevétele

Elvárások:

Középfokú végzettség (érettségi, szakközép)
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
2, 3 vagy 4 műszakos munkarend vállalása
Előírt munkaruházat és védőeszközök viselete
Pontosság, precizitás, kiváló problémamegoldó képesség
Egészségügyi és fizikai alkalmasság, érvényes tüdőszűrő lelet
Felhasználói számítógépes ismeretek

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.