Kecskemét környéki, biztos hátterű és működésű, hosszútávon is stabil gyártópartnerünk karbantartói csapatába keresi új KARBANTARTÓ TECHNIKUS (PLC programozó) kollegáját 1 műszakos munkarendbe!

Milyen feladatok várnak az új kollegára:

Termelésben előforduló (mechanikai, elektronikai) meghibásodások elhárítása, a folyamatos, minőségi és költséghatékony működés érdekében

Meghibásodott gépeket megjavítása, beállítása helyes működésre. Hibaelemzés, javaslattétel, preventív jelleggel

Alkatrészdokumentálás, alkatrészraktárral szoros együttműködés

PLC gépek kezelése, beállítások átállítása szükség esetén, kapcsolódó folyamatok dokumentálása

Minőség és munkavédelmi előírásoknak való megfelelés biztosítása (pl. érintésvédelem, sugárvédelem)

Felettessel folyamatos egyeztetés, riportálás felé, dokumentációs, adatszolgáltatási kötelezettségek ellátása

Az ideális jelölt fő ismérvei:

Középfokú szakirányú műszaki típusú szakképesítés pl. technikus, gépész stb.

Erős mechatronikai, elektronikai ismeretek

PLC programok alapos ismerete (pl. Siemens, Omron)

KRONES gépek ismerete ELŐNY

Magabiztos számítógéptudás (MS Office)

Termelő cégnél szerzett karbantartói tapasztalat

Angol nyelvtudás középszinten

Betanulás után eseti jellegű ügyelet vállalása

Előny: Tiszakécske, Kecskemét környéki lakhely

Előny: csomagolástechnológiai ismeretek, élelmiszeripari múlt

Mit kínál leendő kollegának a vállalat?

Valóban ösztönző, korrekt bérezés + cafeteria és prémium rendszer

1 műszakos kiszámítható munkarend hétvége nélkül! (6:00-14:00 vagy 7:00-15:00)

Felelősségteljes, változatos, izgalmas munkakör

Biztos, stabil céges háttér hosszútávon!

Szociális jellegű béren kívüli támogatási elemek (pl. élet, balesetbiztosítás)

Munkába járás költségtérítés és támogatás (céges busz, autó 100%, tömegközlekedés)

Fejlődési és képzési lehetőségek, továbbtanulási lehetőség

Kedvezményes vásárlási lehetőség a cég termékeiből

Támogató munkahelyi kollektíva

Tiszta, rendezett, kulturált munkakörnyezet

Hirdető: Viapan „Dologidő” Kft.