Budapest X. kerületi partnerünk részére keresünk munkatársakat

BETANÍTOTT GÉPKEZELŐ

pozícióba, azonnali kezdéssel.

Feladatok:

gépek kezelése, termékek mozgatása, beadagolása , kiadagolása

a gépek működtetése és az előírt minőségű és darabszámú termékek gyártása

a gyártott termékek minőségének folyamatos ellenőrzése

a gyárban lévő összes gép kezelésének min. alapszintű elsajátítása

a munkahely tisztaságának megőrzése

egyéb ad hoc jellegű feladatok elvégzése

Munkavégzés helyszíne:

Budapest X. kerület

Elvárások:

legalább 8 általános iskolai végzettség

3 műszakos munkarend vállalása

jó fizikum (állóképességet igénylő munka)

megbízhatóság

Amit mi ajánlunk:

alapbér

családias légkör

azonnali kezdési lehetőség

biztos hátterű, stabil munkahely

A Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.

Hirdető: Viapan „Dologidő” Kft.