fbpx

Feladatok:

Beérkező szállítmányok lerakodása

Kimenő szállítmányok felrakodása

Termelés kiszolgálása

Elkészült termékek beraktározása

Leltározási feladatok végrehajtása a raktárban

Elvárások:

Minimum általános iskolai végzettség

Targoncavezetői engedély (3324, 3313,3312)

Előnyt jelentenek az alábbi targoncás jogosítványok: 3336, 3327, 4191

Önálló, precíz munkavégzés

Terhelhetőség, rugalmasság, alkalmazkodó készség

Három műszakos munkarend vállalása

A munkáltató ajánlata:

Versenyképes bérezés

Béren kívüli juttatások (Jelenléti bónusz, 13. havi)

Minőségi munkakörnyezet, stabil, multinacionális nagyvállalati háttér

Munkába járás támogatása

A munkavégzés helye:
Pápa

A munkáltató profilja:
A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítóként világszerte ismert, gépjármű utastéri komponensek gyártásával foglalkozó Partnere részére toboroz munkatársat.

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.