fbpx

Feladataid lesznek:

CNC vezérelt gyártó gépek műszaki üzemeltetése, javítása

A karbantartási állapotfelmérések elvégzése, dokumentálása

Új berendezések beüzemelésének a támogatása

Megelőző és javító karbantartási feladatok végrehajtása

Hibafeltárási folyamatokban való aktív részvétel

Karbantartási dokumentáció kezelése

Tartalék alkatrészek utánpótlásának szervezése

Gépkezelők műszaki támogatása

Ügyeleti idő biztosítása

Elvárások:

Műszaki végzettség (elektronikai, mechanikai, mechatronikai, karbantartó technikusi)

Villamos, pneumatika és hidraulika ismeretek

Szerelési, gépjavítási ismeretek

1-3 éves hasonló pozícióban szerzett tapasztalat

Felhasználó szintű számítógépes ismeretek

Felelősségtudat

Csapatszellem

Előnyt jelent:

Német vagy angol nyelvtudás

Amit kínálnak:

Hosszú távú, stabil munkalehetőséget egy dinamikusan fejlődő, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező vállalatnál

Versenyképes bérezést és béren kívüli juttatási csomagot

Alapbéren felüli juttatást (Prémium rendszer)

Utazási költségtérítés

Képzéseket, fejlődési lehetőséget

Érdekes, kihívásokkal teli munkakört egy fiatalos csapatban

Határozatlan idejű munkaszerződést

„Hozz egy új kollégát” – Ajánlói program

Dolgozói kedvezmény program

Munkavégzés pontos helye:

Pápa környéke, Csót

Munkavégzés típusa:

Teljes munkaidős

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődésed,

küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat

az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hirdető: BECK AND PARTNERS Kft.