fbpx

Gépek és berendezések kezelése
Az üzemen belüli alkatrészellátás biztosítása
FIFO betartása
Megelőző karbantartási tevékenységek
A berendezés kisebb üzemzavarainak felismerése és megszüntetése
Az eredmények megállapítása és dokumentálása
A folyamatos gyártás minőségének ellenőrzése, minőségének biztosítása
Képességeinek, tapasztalatainak megfelelően a munkáltató által rábízott feladatok elvégzése
A munkaterületén, illetve az üzem egész területés a fegyelem megtartása, a rendről és a tisztaságról való gondoskodás
Folyamatos jobbítási folyamat
A cég által előírt munkaruha mindennapi viselése

Elvárások / Requirements

8 általános iskolai végzettség
3 műszakos munkarend vállalása
Sikeres tesztírás
Számítógépes alapismeret

Amit nyújtunk / Benefits

Versenyképes jövedelem és kiemelt juttatások: havi és féléves prémium, cafeteria
HELYKÖZI ÉS HELYI KÖZLEKEDÉS 100%-OS TÉRÍTÉSE
Hosszú távú munkalehetőség
Tiszta munkakörnyezet

Bővebb információ a jelentkezésről: a +36/20-338-70-79-es telefonszámon!

Az önéletrajzot a j.keszte@trenkwalder.com e-mail címre várjuk!

Hirdető: Trenkwalder Kft