fbpx

Pozíció leírása:

Autó karosszéria elemek gyártásával foglalkozó partnercégünk tatai gyáregységébe keresünk munkavállalókat Szerszámkarbantartó pozícióba.3 műszak 8 óra 5+2 munkarend.

Feladatok:

hegesztőszerszámok (robot ill. ponthegesztő) karbantartása, javítása
szükség esetén pótalkatrészeket legyártása (forgácsolás)
műszaki rajz alapján gyártóeszközök összeállítása már legyártott alkatrészekből
javított és/vagy karbantartott szerszámok, készülékek ellenőrzése és próbája
elkészített szerszám gyártóüzemi próbáján való részvétel
gépek helyszíni javítása

Amit kínálunk:

Versenyképes alapbér
Gépbeállítói pótlék br. 25.000 Ft/hó
Teljesítmény bónusz
Műszakpótlék 40%
Jelenléti bónusz 3 hónapra br. 75.000Ft
Cafeteria 3 hónap után nettó 25.000Ft
Céges buszjárat a környező településekről

Elvárások:

szerszámkészítő, gépipari technikus vagy lakatos végzettség
3 műszak vállalása
forgácsolási eljárásokban való tapasztalat
alapfokú számítógépes ismeretek
hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
lojalitás, megbízhatóság, önálló munkavégzés
pontosság, precizitás

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.