fbpx

Az anyagok mozgatása, átvétele
Beérkező anyagok csomagolása
A készlet kiadásra való előkészítése, kiadóhelyre szállítása és átadása

Elvárások / Requirements

8 általános iskolai végzettség
1 műszakos munkarend, 8 órás beosztásban
Túlóra vállalása
Becsületes munkavégzés
Teherbírás, jó fizikum
Előny: raktározási tapasztalat

Amit nyújtunk / Benefits

Havi bér bruttó 290.000 Forint +
Teljesítmény bónusz bruttó 25.000 Forint havonta
Jelenléti bónusz bruttó 45.000 Forint havonta
Ösztönző bónusz
Napi szintű ingyenes étkezés (választható menü)
Ingyenes, klimatizált vállalati buszok, vedd igénybe már az interjúra való bejutáshoz is!
Azonnali munkakezdés
Kulturált munkakörnyezet
Szezonális ösztönző ajándékok
Különdíj a hónap dolgozóinak és a legjobb fejlesztési javaslatok kitalálóinak
Rendszeres nyeremény- és kvízjátékok értékes ajándékokért cserébe
Kedvezményes termék vásárlás
Sport és kulturális programok támogatása,
Csapatépítő tevékenységek és családi programok szervezése.

Ha többre vágysz vagy váltani szeretnél bizalommal fordulj hozzánk az alábbi elérhetőségek egyikén:

Telefon: +36 20/333-4450 +37/540-016

E-mail: jaszfenyszaru@trenkwalder.com

Ha felkeltette az érdeklődésedet a munkalehetőség, a “JELENTKEZEM” gombra kattintva, csupán 1 perc alatt elküldheted jelentkezésed!
Ha minket választasz, számíthatsz a stabil nemzetközi háttérre, a rugalmasságra és a jövőben felmerülő kérdéseidre adott gyors válaszokra! Szerintünk érdemes tenned egy próbát!

Hirdető: Trenkwalder Kft