Karosszérialakatost keresünk azonnali kezdéssel egyik ismert ügyfelünkhöz Imstbe. (Tirol-Ausztria)

Előnyeid Nálunk:

állandó munkaviszony
pontos jövedelem
munkaruházat és szállás biztosítása
13. és 14. Havi fizetés biztosított
állandó személyes támogatás és tanácsadás magyarul

Feladataid karosszérialakatosként:

szakszerű karbantartási és szervizelési feladatok
hibaelemzés és hibaelhárítása az összetett termelési rendszereken
átalakítási és szerelési munkák elvégzése
részvétel a karbantartási folyamatok és a termelő létesítmények optimalizálásában

Elvárásaink feléd:

fémtechnológiai/lakatos/mezőgazdasági gépszerelői végzettség, beleértve a szakmai tapasztalatot is
pneumatika és hidraulika ismerete
pontos és önálló munkavégzés
csapatorientált munkavégzés
jó német nyelvtudás a dokumentációhoz
személygépjármű és jogosítvány a napi szintű bejáráshoz szükséges

Gyere és jelentkezz!

Szeretettel várjuk a jelentkezésed a lehető legkorábbi kezdési időpont megjelölésével.

Hirdető: I.K. Hofmann Personal Kft.