fbpx

Pozíció leírása:

Téged keresünk!

Feladatok:

Villamos berendezések és rendszerek telepítése, üzembe helyezése és karbantartása, hálózati és kábelezési munkák elvégzése, villamos szekrények és kapcsolótáblák szerelése
Gyári erősáramú,- gyengeáramú,- és komplex berendezések zavartalan üzemelésének ellenőrzése
Hibák és meghibásodások diagnosztizálása, meghibásodott alkatrészek cseréje és javítása
Munkavégzéshez kapcsolódó dokumentációk és jelentések készítése, karbantartási és javítási naplók vezetése
Munkahelyi biztonsági és egészségvédelmi előírások betartása.

Amit kínálunk:

Versenyképes alapbér
Cafetéria juttatás
Extra modern környezet és eszközök a munkavégzéshez
Fejlődési lehetőség

Elvárások:

Erősáramú szakirányú végzettség
Érvényes villanyszerelői engedély
Legalább 1-3 év releváns szakmai tapasztalat erősáramú rendszerekkel
Mélyreható ismeretek erősáramú rendszerekről, elektromos berendezésekről és azok működéséről
Elektromos kapcsolási rajzok olvasásának és értelmezésének képessége.

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.