fbpx

Szárazáru összekészítő

Ha már nem bírod a változó időjárást és inkább olyan helyen töltenéd az időd, ahol a térded sem sajog. Rendelkezel vezetőállásos targonca jogosítvánnyal?Német kiskereskedelmi üzletlánc partnerünk keres szárazáru raktárába áru összekészítő kollégákat.

Alábbi feladatok várnak rád:

áru összekészítése raktári környezetben

raktári rend fenntartása

egyéb raktári feladatok ellátása

a munkavégzéshez szükséges eszközök rendeltetésszerű használata

Munkavégzés helye:

Biatorbágy

Milyen a műszakbeosztás?

a műszakot TE választhatod meg

hétfőtől-szombatig, heti 5 nap,

amiből választhatsz: 06:00-14:30 vagy 8:00-16:30 vagy 9:00-17:30 között

Amire szükséged lesz:

vezetőállásos targonca jogosítvány (3313)

a pontosságod és

a megbízhatóságod

Előny:

a hasonló területen szerzett tapasztalat

Mit kínálunk a munkádért?

havi bruttó 534.300 Ft (nettó 355.310 Ft)

munkába járás költségének támogatása

céges buszjárat

-Érd-Törökbálint-Budaörs (06:00-14:30 műszak)

-Tatabánya-Bicske (09:00-17:30 műszak)

-Budapest: Boráros tér-Újbuda Center-Sasadi út (08:00-16:30 műszak)

A Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.

Hirdető: Viapan „Dologidő” Kft.