Partnerünk a világ egyik leggyorsabb ütemben növekvő járműipari beszállítóinak egyike, amely rendszerszintű megoldásokat biztosít partnerei számára!

Több műszakos munkarendbe keressük azt a karbantartó kollégát aki szeretne egy dinamikusan fejlődő, fiatal motivált csapat részese lenni!

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Rutin karbantartási tevékenységek elvégzése a karbantartási tervnek megfelelően
Hibakeresési feladatok elvézése a meghibásodott gépeken
Szükség esetén együttműködés a karbantartásra szerződött külső partnerekkel
Részvétel a karbantartási tervek elkészítésében
Karbantartási dokumentációk, feljegyzések naprakészen tartása
Tartalék alkatrész készlet szintjének és felhasználásának nyomon követése
Folyamatmérnökkel és karbantartó technikussal együttműködve termelékenység javító feladatok kivitelezése

Elvárások / Requirements

Végzettség: középfokú műszaki végzettség
Villanyszerelő végzettség
Több műszakos munkarend vállalása
Megbízhatóság, pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés
Proaktív hozzáállás

Amit nyújtunk / Benefits

Szakmai fejlődési lehetőség
Betanulás tapasztalt kollégáktól
Versenyképes juttatási csomag
Hűségprémium
Karácsonyi bónusz
Albérlet támogatás vagy szálláslehetőség

Hirdető: Randstad Hungary Kft.