Munkatársat keresünk részvénytársaságunkhoz heti 20 óra részmunkaidőben, határozatlan időtartamra

Önéletrajzát juttatási igény megjelölésével a “Jelentkezem” gombra kattintva küldje vagy személyesen Személyügyi irodánkba (1083 Budapest Losonci u. 2. 11-es vagy 12-es kapucsengő) adja le.

Amit nyújtunk

stabil cégháttér
bejelentett jövedelem, teljesítményhez kötött jutalom
cafetéria juttatás szabályzat szerint
indokolt esetben kamatmentes munkabérelőleg, illetve segély váratlan élethelyzetek kezelésére
munkakörhöz kapcsolódó képzések támogatása

Ellátandó fő feladatok délutáni, esti órákban:

szemetes kosarak kiürítése
padlózat tisztán tartása
bútorzat portalanítása; tisztán tartása
mosdók fertőtlenítése, takarítása
konyhabútorok, konyhai gépek takarítása
lépcsőház felseprése, felmosása, korlátok lemosása, fertőtlenítése

Előnyt jelent

korábbi hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Az állás betöltésének feltételei

Önálló munkavégzési képesség,
Pontosság,
Felelősségtudat,
Orvosi alkalmasság.

A Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt. a Józsefvárosi Önkormányzat tulajdonában álló ingatlanok bérbeadásával és elidegenítésével, közterületek fenntartásával, fizető parkolóhelyek üzemeltetésével, és település fejlesztéssel-beruházásokkal foglalkozik.

Társaságunk célja, hogy szolgáltatásainkat a lehető legjobb minőségben biztosítsuk a józsefvárosiak részére.

A munkakör betöltésének lehetséges időpontja: elbírálást követően azonnal.

Hirdető: Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.