Siófoki partnerünk egy piacvezető multinacionális nagyvállalat az autóipari kábelszerelvények gyártása területén. Számukra keresünk kollégákat 2 műszakos munkarendbe villamos karbantartói pozícióba.

Feladatok:

Gyártó berendezések folyamatos működésének biztosítása
Gépek és berendezések hibavizsgálata
Hiba elhárítás
Tervszerű karbantartások elvégzése
Javaslattétel a preventív karbantartás fejlesztésére

Elvárások:

Szakirányú középfokú végzettség
Legalább 2 év gépkarbantartási területen szerzett tapasztalat
2 műszakos munkarend vállalása (hétfőtől péntekig, 6:00-14:00 és 14:00-22:00)
precíz, pontos munkavégzés

Munkáltató ajánlata:

Azonnali munkába állás
Ingyenes munkaruha
Megbízható, dinamikusan fejlődő vállalati háttér
Támogató csapat
Ingyenes céges buszjárat az alábbi településekről

Ábánd, Alsótekeres, Balatonbozsok, Balatonendréd, Balatonföldvár, Balatonkiliti, Balatonszabadi, Balatonszárszó, Balatonszéplak, Bábonymegyer, Bálványos, Dég, Enying, Felsőnyék, Iregszemcse, Kabóka, Kereki, Kőröshegy, Kötcse, Középbogárd, Lajoskomárom, Leshegy, Magyarkeszi, Mezőkomárom, Mezőszilas, Nagyberény, Nagyszokoly, Nyim, Pusztaegres, Ságvár, Siófok, Siófok-Kiliti, Siójut, Som, Szabadhídvég, Szántód, Szólád, Tab, Tamási, Teleki

Jelentkezés, érdeklődés:

a +3670/610-0064-es telefonszámon, vagy a “jelentkezés” gombra kattintva.

Közvetítési engedély szám: FE/12/2033-2/2017

Kölcsönzési engedély szám: FE/12/587-2/2017

Hirdető: Opus Európa Kft.