fbpx

Pozíció leírása:

További információk: +36301394938

Feladatok:

A termeléshez szükséges technológiai eszközökkel és humán erőforrásokkal való hatékony gazdálkodás
Kb 15-18 fős műszak felügyelete, munka kiosztása napi terv alapján
A szerszámok és a gyártáshoz szükséges programok előkészíttetése a termeléshez naprakészen
A gyártás szakmai felügyelete és irányítása
A gépbeállítók és operátorok szakmai munkájának koordinálása, számonkérése, oktatása
Szerszámmal kapcsolatos dokumentációk napra kész nyilvántartása
A fröccsöntő szerszámokkal, gépekkel, berendezésekkel kapcsolatos javítási igények jelzése a felettesének
A munka és balesetvédelmi előírások betartatása és az ehhez szükséges eszközök biztosítása
Kapcsolattartási feladatok a társszervekkel, az érintett munkatársak naprakész szintű tájékoztatása
Egyéb tevékenységek végzése a közvetlen felettes utasításának megfelelően

Amit kínálunk:

Kiemelt bérezés
Bejárás támogatás
Hosszútávú, stabil munkahely
Cég saját állományába történő felvétel

Elvárások:

Szakképzettség: szakirányú műszaki végzettség
Gyakorlat: min. 2 év hasonló területen szerzett vezetési tapasztalat
3 műszak vállalása (H-P)
Kiemelten fontos a vezetői rátermettség, a riportálási gyakorlat, munkaerő gazdálkodás, anyaggazdálkodás, szakvezetési kompetenciák
Határozottság, vezetői készségek
Jó kommunikációs képesség
Jó szervező és problémamegoldó képesség
Számítástechnikai ismeretek: World, Excel
Precizitás

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.