fbpx

Pozíció leírása:

Operátor munkalehetőség

Feladatok:

Folyamatos termelés biztosítása, gépek működésének figyelemmel kísérése
Megfelelő minőségű és mennyiségű termék gyártása a mindenkor érvényes munkautasításokban leírt folyamatok szerint
Gépek kiszolgálása és üzemeltetése
Műszaki problémák eszkalálása a megfelelő kollégának
Alapvető tisztaság és rend fenntartása a gépeknél és a teljes gyártási környezetben, 5S standardok betartása
Munkavédelmi utasítások betartása
Gyártási dokumentáció elvégzése
Részvétel az új kollégák betanításában

Amit kínálunk:

Béren felüli juttatások (termelési bónusz, havi teljesítmény bónusz, kompetencia pótlék, cafetéria)
Szakmai fejlődési lehetőség
Modern munkakörnyezet, a legújabb technológiák alkalmazásával
Stabilitás, hosszútávú karrierlehetőség

Elvárások:

Középfokú végzettség (szakiskola, szakközépiskola, gimnázium)
Minimum 3 év gyártási környezetben szerzett tapasztalat
Pár hetes külföldi betanulás vállalása
Az alapvető gyártási normák és 5S ismerete
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Csapatmunkában való együttműködés
Több műszakos munkarend és állómunka vállalása
Debreceni munkavégzés vállalása

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.