fbpx

Pozíció leírása:

Fényező munkatársat keresünk!

Feladatok:

Csövek és cső rendszerek előírásnak megfelelő festése
Alkatrészek rozsdamentesítése, zsírtalanítása és festése
A konténerben lévő motor és generátor egység alatti tér védőréteggel való bevonása
Maszkolás elvégzése
Festésen keletkezett hibák kijavítása

Amit kínálunk:

Végzettség és tapasztalat alapján alakuló bérezés megegyezés szerint
Cafetéria juttatás a belépés napjától
3 műszak
Műszakpótlék: délutáni 30%, éjszakai: 50%
Étkezés támogatás: Ebéd menü kedvezményes áron
Egészségbiztosítás: belépés napjától (orvosi konzultáció, elsőbbségi időpont)
Munkavédelmi felszerelés: belépés napjától (méretre szabás, mosást a cég vállalja)
Utazási költségtérítés: kiemelkedő összegű km támogatás
Céges buszjárat
Hosszútávú munkalehetőség
Határozatlan idejű munkaszerződés
Modern munkakörnyezet
Korrekt vezetőség

Elvárások:

Szakmunkás bizonyítvány
Fényező, autófényező területen szerzett tapasztalat
Különböző festési eljárások felhasználói szintű ismerete

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.