fbpx

A termelés anyagigényének gyors és pontos kiszolgálása
Mozgatott alkatrészek, anyagok pontos rögzítése és adminisztrálása a vállalatirányítási rendszerben
Az anyagfeltöltés közben keletkezett hulladék szelektív összegyűjtése és elszállítása a kijelölt helyekre
A raktári rendszer és a raktárkészlet közötti eltérés esetén a megfelelő intézkedések megtétele
Területi leltárban való segédkezés a legjobb tudása szerint
Árukészlet figyelése és alacsony készlet esetén annak jelzése

Jelentkezés Önéletrajzzal a.mihaczi@trenkwalder.com címen!

Elvárások / Requirements

Befejezett általános iskolai tanulmányok
1 műszakos munkarend vállalása
Jó kézügyesség
Monotonitás tűrése
Jó állóképesség, fizikai terhelhetőség

Amit nyújtunk / Benefits

Multinacionális munkakörnyezet
Alapbér
Családias légkör
Hosszú távú munkalehetőség
Bejárás támogatás (távolsági bérlet 86%; autóval 36 Ft/km)
Ingyenes céges buszjárat a buszállomástól műszakokhoz igazítva a gyár kapujáig
Cafeteria a belépéstől
Ingyenes edzőterem használat (havi 10 alkalom)

Előny

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Elérhetőség:

+36202779292

a.mihaczi@trenkwalder.com

Hirdető: Trenkwalder Kft