fbpx

Pozíció leírása:

Szentgotthárdi nemzetközi ipari szolgáltatásokkal foglalkozó partnercégünk részére keresünk KARBANTARTÓ VILLANYSZERELŐ munkatársat. PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

Villanyszerelési munkák végrehajtása
Műszakvezető által beosztott munkaterület üzemvitelének biztosítása a vevő által előírt szabályok alapján
Felügyelete alá tartozó berendezéseken fellépő üzemzavarok azonnali elhárítása
Tervszerű megelőző karbantartások végrehajtása
Eseti javítások elvégzése
Az elvégzett munkák dokumentálása
Műszakvezető által kiadott feladatok végrehajtása

Amit kínálunk:

Saját állományú felvétel, határozatlan munkaviszony
Versenyképes bérezés + próbaidőt követően mozgóbér, cafetéria juttatás
Multinacionális háttér
Továbbképzési lehetőség
Mentorprogram
Bejárási támogatás

Elvárások:

Villanyszerelő szakmunkás végzettség
3 műszakos munkarend vállalása
1-2 éves villanyszerelői tapasztalat
Számítógépes ismeret

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.