fbpx

Pozíció leírása:

Jelentkezz önéletrajzoddal a folyamat gyorsítása érdekében!

Feladatok:

Gyári tesztelés, panelek konfigurálásában az ügyfelek számára
ISO, a CE és más szabályozási tevékenységek támogatása
Együttműködik és közvetlen kapcsolatot tart fenn a szervezet minden szintjével
Általános irányelveket és eljárások követ a biztonsági szabályok bevezetéséhez
Elektromos és mechanikai rajzokat, a kézikönyveket, a dokumentációkat, a vizsgálati eljárásokat, munka- és minőségi utasításokat megérti ANGOL nyelven
Üzleti utazásokon vesz részt
Eszközhasználat: multiméter, funkciógenerátor, frekvenciamérő, tesztszerverek stb.
Speciális panel szoftverek, Microsoft Windows, Office, tesztalkalmazások, ERP rendszerek használata
Bevált módszereket alkalmazza a szekrények tesztelésére

Amit kínálunk:

Bérezés bérigény benyújtásával megegyezés szerint
Cafetéria a belépés napjától
Munkába járási támogatás: (autó: nettó 30 Ft/km + bruttó 25 Ft/km Tömegközlekedés: 86%)
Napi szinten levásárolható kredit a belépőkártyára: automatában levásárolható :gyümölcs, üdítő, kávé
Céges buszjárat a környékről (Szada, Erdőkertes, Rákoskeresztúr KP, Bakancsos utca, Újpest Városkapu, Újpest Városközpont, Újpest Uszoda, Régi Fóti út Evangélikus templom)
1 műszak: 8:00-16:00
Hosszútávú lehetőség
Határozatlan idejű szerződés

Elvárások:

Középiskolai végzettség elektronikai szakterületen technikusként
Legalább 2-3 éves villanyszerelői/elektronikai területen szerzett tapasztalat
Számítógép-felhasználói ismeretek (MS Office eszközök)
Képesség multikulturális csapatban dolgozni egy mátrixszervezeten belül
Középfokú angol nyelvtudás

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.