fbpx

Pozíció leírása:

Jelentkezz önéletrajzoddal a folyamat gyorsítása érdekében!

Feladatok:

CNC forgácsoló gépek programozása , gép beállítási, átállási munkálatok elvégzése
Forgácsoló szerszámok cseréje, beállítása, az ehhez kapcsolódó korrekciók elvégzése
Az üzemben gyártott alkatrészek folyamatos minőségi felügyelete

Amit kínálunk:

Órabér: bruttó 2.283 Ft
3 műszakos 8 vagy 12 órás munkarend
Műszakpótlék: 18.00-6.00 30%
Bónuszok: jelenléti és teljesítmény bónusz a fizetésnek a 15%-a, negyedéves bónusz
Munkába járás költségtérítés: nem közigazgatási területen belül bruttó 30 Ft/km, 15 km-nél messzebb nettó 50 Ft/km, bérlet 86%-a térül
Ingyenes céges buszjáratok: Apostag, Cegléd, Cserkeszőlő, Csépa, Dunaegyháza, Dunaújváros, Dunavecse, Solt, Hetényegyháza, Nagykőrös, Nyársapát, Nyárlőrinc, Kecskemét, Kunszentmárton, Kocsér, Lakitelek, Tiszakécske, Tiszasas, Tiszaug
Túlóra lehetőség: hétköznap 50%, szombat 100%
Egészséges, tiszta munkakörülmények
Fejlődés lehetőség
Ingyenes munkaruha
Étel-ital automaták
Hosszú távú, bejelentett, stabil munkalehetőség

Elvárások:

Gépi forgácsoló szakmai végzettség
Minimum 3-4 éves CNC forgácsolói szakmai tapasztalat
Alapvető műszaki rajz ismeret
Jó fizikum
Számítógépes ismeret
3 műszakos munkarend vállalása
Önálló felelős munkavégzés
Precizitás, pontosság
Minőségtudatosság
Műszaki beállítottság

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.