Partnercégünk 10 ország 16 telephelyén folytat gyártást és több mint 7000 munkatársat foglalkoztat, akik gondoskodnak arról, hogy a fogyasztók mindig hozzájussanak kedvenc finomságaikhoz a megszokott, kiváló minőségben.

Feladatok:

Gyártásból kikerülő termékek pakolása, dobozolása (kb. 10-20 kg/doboz)
Minőségi ellenőrzés szemrevételezéssel és KÓSTOLÁSSAL

Elvárások:

Nappali tagozatos jogviszony
Megbízhatóság
Betöltött 18. életév
a munkakör fizikai elvárásai miatt elsősorban fiúk jelentkezését várjuk

Amit kínálunk

Órabér: bruttó 1760-2464 Ft/óra
Hosszú távon végezhető, rugalmas diákmunka
Rugalmas beosztás (szabadon választahtó a nap és a műszak is)

Munkaidő

Három műszakos munkarend
06.00-14.00 / 14.00-22.00 / 22.00-06.00
Legalább heti 2 munkanap vállalása

Előnyt jelent:

Érvényes egészségügyi kisköny

Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a “jelentkezem” gombra! Ha már regisztráltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a “ráérés” alatt, hogy pontosan mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!

Hirdető: Mind-Diák Szövetkezet