fbpx

Pozíció leírása:

Lukácsházi partnercégünk számára keresünk Végtermék ellenőr pozícióba tapasztalattal rendelkező munkatársat!

Feladatok:

Statisztikai vizsgálat végtermékeken a szabványoknak és elvárásoknak megfelelően
Késztermékek megfelelőségének mérése mérőműszerekkel
Funkcionális vizsgálatok, eltérések kezelése
Mérőberendezések szakszerű használata, hitelesítése
Számítógépes szoftverek használata
Kapcsolódó dokumentációk ellátása

Amit kínálunk:

Kiemelt alapbér + éves céges bónuszok
Határozatlan idejű, saját állományú munkaviszony
Stabil, hosszútávú lehetőség
Folyamatos 4 műszakos munkarend
Bejárási támogatás (autóval, vagy 100% térítés tömegközlekedésre)
Ingyenes céges buszjárat (Szombathely, Kőszeg, Sárvár, Vasvár irányából)

Elvárások:

Középiskolai végzettség
1-3 év minőségügyi területen szerzett tapasztalat (GMP ismeret előny)
Számítógépes ismeretek és MS Office ismeret
SAP ismeret
Jó problémamegoldó képesség
Pontos, precíz dokumentáció

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.