fbpx

(SiNSAY üzlet – Váci úti Tesco)

Formáld velünk a divat világát az LPP-nél!

Csatlakozz a közép- és kelet-európai divatvilág egyik legnagyobb képviselőjéhez, ahol az ambíció és a kreativitás találkozik. Öt ikonikus márkánkkal – Reserved, Cropp, House, Mohito és Sinsay – 39 piacon, közel 30.000 kollégánkkal teszünk minden nap azért, hogy mindenki megtalálja a saját stílusát.

Légy része dinamikus növekedésünknek egy csapatban, amely értékeli a tehetségedet, a bátorságodat és valódi karrierutat biztosít számodra!

CSOPORTVEZETŐ – SHIFT LEADER

Az LPP Hungary Kft. dinamikusan fejlődő csapatába keresünk pörgős és vidám csoportvezetőt! Ha kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készséggel rendelkezel, és szívesen dolgozol a divat világában, akkor jelentkezz hozzánk!

Mik lennének a feladataid?

Az üzlevezető távollétében vezeted az üzletet és koordinálod a csapatot
Kiemelt figyelmet fordítasz az áruvédelemre a biztonsági előírásainknak megfelelően
Részt veszel az áruátvételben és kihelyezésben
A céges standardokat és szabályokat alkalmazod és a csapatot is erre buzdítod
Üzlet nyitásához és zárásához kapcsolódó feladatokat látsz el
Támogatod az üzletvezetőt az eladói kiválasztás folyamatában
Ügyelsz az üzlettér rendezettségére, tisztaságára
Szívesen részt veszel az új csapattagok betanításában
Szükség esetén módosítod a csapat beosztását
Kapcsolatot tartasz a társosztályokkal (könyvelés, karbantartás, HR)

Mit keresünk benned:

Rendelkezel csoport vagy műszakvezetői tapasztalattal, ideális esetben kiskereskedelmi területről
Képes vagy önállóan döntéseket hozni
Kereskedelmi és eredményorientált szemléletmódod van
Hatékonyan tudod a munkatársaidat irányítani és képes vagy a napi feladatokat koordinálni
Pozitív és nyitott személyiség vagy
Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képességgel rendelkezel
Nem riaszt el a számítógépen, különböző rendszerekben történő munkavégzés sem

Miért válassz minket?

Elsők között találkozhatsz a legújabb trendekkel
Figyelünk rád, megtanítunk mindenre és utána sem hagyunk magadra
Valódi fejlődési lehetőséget, karrierutat kínálunk
Rendszeres csapatépítőket és workshopokat tartunk, hogy minél erősebb legyen a csapatszellem
Helyi tömegközlekedési bérlettámogatást adunk és a munkába járásodat is támogatjuk
Dolgozói ajánlási programunk által bónuszban részesülhetsz
25%-os dolgozói kedvezménnyel vásárolhatsz márkáinknál
Nemzetközi cégcsoport tagja lehetsz, nemzetközi fejlődési lehetőségekkel

Hirdető: LPP Hungary Kft.