fbpx

Pozíció leírása:

Jelentkezz akár pályakezdőként is! +36301394938; +36302051282

Feladatok:

Műszaki rajzok, utasítások olvasása és értelmezése
Munkaterület ellenőrzése
Munkaterület előkészítése, rendezett munkaterület kialakítása
Alapanyagok eljuttatása a munkaterületre
Munkadarabok csiszolása, méretre vágása, fűzővarrattal történő rögzítése (heftelése), összeállítása
A munkadarabok kézzel, kézi targoncával vagy daruval történő mozgatása
Az összeállított munkadarabok ellenőrzése, gyártásközi minőségellenőrzés
Biléta nyomtatása az elkészült munkadarabokra
Gyártási egységrakomány (rakat) készítése a munkaállomáson található terminálon
Befejezett munkalapok készre jelentése
Munkabiztonsági és környezetvédelmi előírások betartása

Amit kínálunk:

Kiemelt órabér (próbaidő után emelkedik)
Alapbéren felüli juttatások:
teljesítménybér
műszakpótlék
13. havi bér
bejárás támogatás
családtámogatási juttatások

Elvárások:

2 műszak vállalása (H-P)
Lakatos végzettség
Megbízhatóság
Műszaki rajz olvasási készség feltétel!

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.