fbpx

Pozíció leírása:

Piacvezető partnerünk állományába keresünk gépkezelőket 2-3 műszakos munkarendbe.

Feladatok:

Gépek kiszolgálása, kezelése, felügyelete
Munkaterület tisztán tartása
Munkafolyamatok dokumentálása
Hibás termékek elkülönítése

Amit kínálunk:

Havi alapbéren felül cafetéria, bónusz
2-3 műszakos, 8 órás munkarend (nagyobb megrendelés esetén 3 műszak van)
Tiszta munkakörnyezet
Barátságos, támogató légkör
Ingyenes céges buszjáratok a következő településekről: Balatonakarattya, Balatonfőkajár, Balatonkenese, Berhida, Csajág, Enying, Füle, Jenő, Kabókapuszta, Kiscséripuszta, Kisláng, Kőszárhegy, Mátyásdomb, Nádasdladány, Ősi, Papkeszi, Peremarton, Pétfürdő, Polgárdi, Szabadbattyán, Székesfehérvár, Várpalota

Elvárások:

Több műszakos munkarend vállalása
Műszaki érzék
Szakmunkás végzettség vagy ennek hiányában legalább 1 év gépkezelői tapasztalat

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.