fbpx

Pozíció leírása:

Gépkarbantartó

Feladatok:

·A gyártósor berendezéseinek karbantartása;

·Biztosítani a berendezések működésének és a termékminőségnek a stabilitását;

·Gépbeállítások elvégzése;

·A berendezések ellenőrzése, gépkarbantartással kapcsolatos dokumentumok vezetése;

·Megelőző karbantartási terv végrehajtása és az optimalizálásának támogatása;

·Az üzemi biztonsági szabályok és irányelvek betartása;

·Új kollégák betanítása és támogatása;

·Üzemzavarok gyors elhárítása, hiba jellege szerint önállóan vagy csapatban.

Amit kínálunk:

·Versenyképes fizetés és juttatási csomag;

·Szakmai fejlődési lehetőségek;

·Modern munkakörnyezet;

·Stabilitás, hosszú távú karrierlehetőségek.

Elvárások:

·Középfokú szakirányú végzettség (elektromossággal, villanyszereléssel kapcsolatos végzettség);

·2-3 év releváns tapasztalat hasonló munkakörben;

·Szakmai ismeretek a mechanikai tervezés, karbantartás és fejlesztés, pneumatika és hidraulika területén;

·Képesség egyszerű PLC programok módosítására és robotok hibakeresésére;

·Jártasság az elektromos vezetékezésben, telepítésben és üzembe helyezésben;

·Microsoft Office alkalmazások ismerete;

·Több műszakos munkarend vállalása;

· Analitikus gondolkodás;

·Kezdeményező, fejlesztő, proaktív hozzáállás;

·Debreceni munkavégzés.

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.