A Baromfi-Coop Kft. – mint a Master Good Cégcsoport tagja – a kelet-magyarországi térség legnagyobb baromfitenyésztő, keltető és takarmánygyártó vállalkozása.

A Baromfi-Coop Kft. felvételt hirdet

Betárolós

munkakör betöltésére.

Munkakör betöltésének feltételei:

Általános iskolai végzettség;
Homlokrakodógép jogosítvány (JCB);
Szakmai tapasztalat (előny) hasonló munkakörben;
Pontos és következetes munkavégzés;
A helyi vagy környékbeli lakóhely előnyt jelent.

Főbb feladatok:

Részvétel a gyártási folyamatokban;
Raktári területről a termények keverő üzembe való betárolása;
A rakodógép és a szállító jármű rendeltetésszerű használata, tisztán tartása és karbantartása.

Munkavégzés helye:

Balsa

Amit ajánlunk:

Prémium minőségű, világszínvonalú termékek gyártását végző cégcsoportnál munkalehetőséget;
Kiszámítható bérezést;
Megbízható, gazdaságilag stabil munkahelyet.

Hirdető: Baromfi-Coop Kft. (Master-Good Cégcsoport)