fbpx

Pozíció leírása:

Szeretnél egy világhírű gyártó céghez csatlakozni? Légy részese a pörgésnek és a fejlődésnek! Ez a lehetőség rád vár, ne halaszd el! Marcaliba keresünk betanított munkára munkavállalókat.

Feladatok:

a rácsüzemben található hegesztőgépek illetve sajtoló gépek kezelése
automata és pneumatikus gépek kezelése, a gépekről kikerülő anyagok rendszerezése, összerakása
a ventillátorokhoz tartozó tekercselt állórész és készre szerelt állórész gyártása
a tekercselt állórész dörzsárazása, összeragasztása a megfelelő persellyel
a köszörült, persellyel ellátott állórész festése
a karbantartási feladatok elvégzése, dokumentálása

Amit kínálunk:

versenyképes fizetés (alapbér, műszakpótlék, teljesítmény pótlék)
extra bónuszok
térítésmentes céges buszjárat
hosszú távú, stabil munkalehetőség
fiatalos csapat
professzionális háttér
továbbképzési lehetőségek

Elvárások:

alapfokú iskolai végzettség
szakmunkásoknak a pozícióhoz megfelelő végzettség
több műszakos munkarend vállalása
önálló vagy csapatban való munkavégzés
szükség esetén túlóra vállalása
rugalmasság változásokra és újdonságokra való nyitottság

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.