fbpx

Pozíció leírása:

Dunakeszire keresünk Állványszerelő munkavállalókat!

Feladatok:

Raktári állványrendszerek karbantartása, szerelése (esetenként magasban végzett munka) országosan, belföldön.
A feladat dokumentálása a szerelés helyszínén (előtte-utána állapot, munka átadása)
Kapcsolattartás az ügyfelekkel a helyszíni munkavégzések alkalmával.

Amit kínálunk:

08:00-16:30 a munkaidő (az út is túlórába fizetik)
Bejárás támogatás 30 Ft/km
Bruttó 515.000 Ft alapbér
160.000 Ft negyedéves teljesítmény bónusz
Folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk az innovatív technológiák megismerése terén.

Elvárások:

Szakirányú (fémipari) szakmunkás végzettségű, (Szerkezetlakatos, hegesztő)
Gyakorlatias, műszaki érzékű,
Szigorúan betartja a munkavédelmi előírásokat,
Számítógépes alapismeretekkel rendelkezik,
Dunakeszi vagy környéki lakhelyű,
B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik.

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.