fbpx

Pozíció leírása:

Jelentkezz szombathelyi kuplunggyártó partnerünkhöz gépkezelő, szerelő vagy forgácsoló pozícióink egyikére!

Feladatok:

Gépkezelő, szerelő:

Legyártott termék szerelése, megadott paraméterek szerinti gépkezelés
Gyártóberendezések kezelése, kiszolgálása
Legyártott termék ellenőrzése és csomagolása

Forgácsoló:

Forgácsoló üzem berendezéseinek, megmunkáló programjainak és anyagjainak kezelése, alkatrészgyártás forgácsolási technológiával
Termelőgépek(maró-, köszörű-, fúró és esztergagépek) kezelése, átszerelése és beállítása
Megmunkáló programok kezelése, változtatása, dokumentálása NC, CNC ismeretek alapján
Gyártott alkatrészek végellenőrzése és csomagolása
Mérőberendezések beállítása, használata, és dokumentációja
Gyártási folyamat pontos nyomon követése, szükség esetén jelentés, hibaelhárítás

Amit kínálunk:

Kiemelt bérezés
Cafeteria
Vállalati bónusz
Teljesítmény bónusz
Nyári és karácsonyi jutalom
13.havi
Ingyenes céges buszjárat
Ingyenes szállás
Műszakpótlék
Túlórapótlék
Munkaruha

Elvárások:

Gyári tapasztalat
Tolómérő használat
Műszaki rajz olvasás
Min. 8 általános iskolai végzettség
Munka alkalmassági teszt sikeres megírása
Egészségügyi alkalmasság
Rugalmas, pontos, precíz, dinamikus munkavégzés
Jó fizikai állapot (fél- 6kg-os alkatrészek, álló munka)

Forgácsoló:

Középfokú szakirányú végzettség; gépi forgácsoló, NC, CNC forgácsoló végzettség
Felhasználói szintű számítógép kezelői ismeretek
Pontos, precíz, megbízható munkavégzés
Fizikai állóképesség

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.