fbpx

Pozíció leírása:

Szombathelyi partnercégünk számára keresünk Forgácsoló munkatársakat 3 műszakos munkarendben!

Feladatok:

Forgácsoló üzem berendezéseinek, megmunkáló programjainak és anyagjainak kezelése, alkatrészgyártás forgácsolási technológiával
Termelőgépek(maró-, köszörű-, fúró és esztergagépek) kezelése, átszerelése és beállítása
Megmunkáló programok kezelése, változtatása, dokumentálása NC, CNC ismeretek alapján
Gyártott alkatrészek végellenőrzése és csomagolása
Mérőberendezések beállítása, használata, és dokumentációja
Gyártási folyamat pontos nyomon követése, szükség esetén jelentés, hibaelhárítás

Amit kínálunk:

Vonzó alapbér, béren kívüli juttatásokkal
Cafetéria
Ingyenes szálláslehetőség távolról érkezőknek
Bejárási támogatás (autóval vagy tömegközlekedéssel) az ingázók számára
Túlóralehetőség
Kiemelt műszakpótlékok
Ingyenes céges buszjárat

Elvárások:

Középfokú szakirányú végzettség : gépi forgácsoló, NC, CNC forgácsoló végzettség
Felhasználói szintű számítógép kezelői ismeretek
Pontos, precíz, megbízható munkavégzés
Fizikai állóképesség

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.