fbpx

A feladataid lesznek:

Élvonalbeli technológiák és landing algoritmusok fejlesztése az intelligens gyártás területein, mint például az ipari ellenőrzés, az NLP-alkalmazások és az adatelemzés;
Képadatok előfeldolgozása, beleértve a képzajmentesítést, vágást és adatjavítást;
Gyártósori modellek telepítése és teljesítményük tesztelése;
FAT (Factory Acceptance Test) kivitelezése, LOP (List of Problems) és egyéb dokumentumok biztosítása annak érdekében, hogy az új CCD képalkotó eszközök megfeleljenek az előírt követelményeknek (megbízhatóság, karbantarthatóság, termékbiztonság/minőség);
Az új gyártósor üzembe helyezésének és kapacitásbővítésének elősegítése a projekttervnek megfelelően, hogy az új berendezések megfeleljenek a tömegtermelés követelményeinek;
A folyamatfejlesztések standardizálásának támogatása;
A kritikus berendezések változásainak felülvizsgálata, helyszíni változásellenőrzés és műszaki támogatás biztosítása;
A CCD (Charge Coupled Device) berendezésekhez kapcsolódó AM/PM dokumentumok frissítése;
A CCD-vel kapcsolatos berendezések nagy kockázatú alkatrészlistáinak frissítése.

Amit tőled várunk:

Felsőfokú végzettség mérnöki területen;
A Python/C/C++/MATLAB, a képfeldolgozó szoftverek, az általánosan használt ipari kamerák és objektívek ismerete;
Alapvető Microsoft Office ismeretek;
Releváns tapasztalat a projektmenedzsment vagy az ipari termelés területén;
Folyékony magyar és angol nyelvtudás;
Nyitott és kommunikatív személyiség, aki szívesen dolgozik nemzetközi csapatban;
Kiváló szervezőkészség problémamegoldás;
Debreceni munkavégzés vállalása.

Előnyt jelent:

CCD/CMOS eszközök teszt hardware ismerete;
Kínai nyelvtudás.

Amit mi biztosítunk:

Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
Szakmai fejlődési lehetőség;
Modern munkakörnyezet, a legújabb technológiák alkalmazásával;
Stabilitás, hosszútávú karrierlehetőség.

Hirdető: Contemporary Amperex Technology Hungary Kft.