fbpx

Pozíció leírása:

Bejövő áru minőségellenőr / Minőségügyi végellenőr

Feladatok:

Bejövő áru minőségellenőrként a feladataid lesznek:

·A beérkező áruk ellenőrzésének elvégzése a követelményeknek megfelelően (ISA, PTS, műszaki rajzok, SOP) ;

·Hibásan beérkező anyagok elkülönítése a következő folyamatszakaszba lépést megelőzően;

·Mérési technikák és eszközök használata ellenőrzések végzéséhez és a hibás anyagok kezelése az ellenőrzés után;

·A bejövő minőségügyi csoporthoz tartozó kollégák képzése;

·Szisztematikus problémaelemzés. Javaslattétel a rendszer, a folyamat és az ellenőrzési módszerek fejlesztésére;

·Szabványos benchmark-ok és átvitelük kezelése;

·Adatrögzítés, jelentések készítése, a tervezett karbantartások ellenőrzése.

Minőségügyi végellenőrként a feladataid lesznek:

·Az ellenőrzési adatok integritásának és pontosságának azonosítása, a különböző hibák számának és eloszlásának rendellenes pontjainak azonosítása;

·A kulcsfontosságú TOP-problémák speciális ismertetése és megoldásának megszervezése, valamint nyomon követése;

·A dokumentumkockázatok azonosítása, a kapcsolódó labor mérési utasítások és formanyomtatványok elkészítése;

·Tapasztalatok összefoglalása és technikai támogatás nyújtása;

·Az üzleti rendszerezés és a folyamatos optimalizálás előmozdítása az üzleti zavarpontok azonosításával.

Amit kínálunk:

Komplex juttatási csomag

·Szakmai fejlődési lehetőség;

·Modern munkakörnyezet, a legújabb technológiák alkalmazásával;

·Stabilitás, hosszútávú karrierlehetőség;

·Részvétel egy korszerű gyártóvállalat stratégiai folyamatainak kialakításában.

Elvárások:

Amit tőled várunk:

·Releváns szakképzettség, vagy magasabb végzettség kapcsolódó területeken, mint mechanika kémia, anyagismeret, ipar;

·Legalább 1 év tapasztalat folyamatminőség-menedzsment vagy labor menedzsment területén.

·Minőségügyi eszközök, mint a QC7 technikák és 8D elemzési módszerek magas fokú ismerete. VDA 6.3 és 6.5 követelmények ismerete;

·A Microsoft Office szoftverek gyakorlott használata;

·Jó kommunikációs készség;

·Debreceni munkavégzés vállalása;

·Több műszakos munkarend vállalása.

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.